Shitet Apartament 3+1 Tirane

Shitet Apartament 3+1 Tirane

Apartamenti ndodhet ne River Residence e cila eshte nder zonat me te pelqyera per te banuar . Ndodhet ne katin e 6 te pallatit dhe ka nje siperfaqe neto prej 111.4 m2. Siperfaqja totale e tij eshte 125.9m2.

Pallati ne kete moment eshte ne ndertim e siper.

Per me teper informacione rreth pronave te Immobilart Agency kliko: ketu

Shitet Apartament 3+1 Tirane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

1 × four =